Seminarai

Kūrybinio rašymo seminarų vedimas – tai veikla, kurią labai mėgstu, ir kuria tikiu beveik be išlygų. Ar kūrybinio rašymo seminaras gali paskatinti užbaigti pradėtą kūrinį? Be abejo. Ar jis gali padėti aiškiau iškomunikuoti savo idėjas ir mintis plačiajai visuomenei? Tikrai taip. Ar kūrybinis rašymas gali padėti geriau pažinti save? Taip. Ar kūrybinio rašymo seminaras yra tinkama veikla komandos formavimo programoje? Viena iš geresnių.

Sąrašą galėčiau tęsti. Jei trumpai – tikiu, kad kūrybinis rašymas yra viena iš tų veiklų, dėl kurios pasaulis tampa geresnis. Daugiau mano minčių apie kūrybinio rašymo privalumus rasite čia.

Mano stiprybė – žinau, kaip pasakoti istorijas, tikiu klasikine pasakojimo struktūra. Šia tematika esu parengusi seminarą „Herojaus kelionė“, kurio metu praktinėmis užduotimis pagrįsta metodika leidžia atpažinti esminius pasakojimo elementus, įvaldyti vadinamąjį storytellingą, be kurio šiandien, pasak rinkodaristų ir kitų specialistų – nė iš vietos.

Apie „Herojaus kelionę“ parašiau atskirai, tačiau seminarus vedu įvairiomis tematikomis, skirtingoms auditorijoms. Kūrybinio rašymo dirbtuvėse sutinku rinkodaristų, buhalterių, leidėjų, psichologų, dizainerių, studentų, teikiu konsultacijas turinio formavimo klausimais. Apie tai mielai pasikalbėčiau asmeniškai.

Jei norite gauti informacijos apie būsimus seminarus, kviečiu užpildyti šią formą.

Visi tekstai apie seminarus:

Kūrybinio rašymo kursai – 7 užsiėmimų ciklas

Seminaras: Kūrybinis rašymas ir asmenybės augimas. Herojaus kelionė

Esu lankiusi nemažai kūrybinio rašymo kursų, tačiau Aldona yra ir išlieka viena mano mylimiausių mokytojų. Dėl savo autentiškumo, dėl puikiai išdėstomos temos ir pratimų, atveriančių kūrybiškumą

Nijolė Koskienė

Į Aldonos kūrybinio rašymo seminarą pirmiausia vedė simpatija ir šilti jausmai organizatorei. O jie ‑ mielo, bent man, ne vienerių metų bendradarbiavimo ženklas.

Lolita Sipavičienė

Patiko pabūti su žmonėmis, paklausyti, ką jie rašo, išgirsti atsiliepimus į tai, ką aš parašiau. Patiko užduotys, namų darbai, paskaitinėjimai autorių, kurių nebuvau lietęs. Padėjo pasiryžti išleisti savo knygą.

Timas Petraitis

Kasdien parašome tiek daug žodžių, bet tiek mažai iš jų yra sklandžių, įdomių, stebinančių, verčiančių susimąstyti ar tiesiog aiškių istorijų dalis. Kaip tame anekdote apie sekretorę: spausdinu 3 000 ženklų per minutę, bet kokia nesąmonė gaunasi… Rašome kiekvienas, tiesa?

Viktorija Masaitytė

Be galo daug ką gyvenime darau spontaniškai. Tas pats atsitiko ir su kūrybinio rašymo kursais. Kažkas Facebook’e pasidalino ir pakomentavo, ir daug nemąstydama, atsipeikėjau jau į juos užsiregistravusi. Nes pasidarė įdomu, kaip iš vis galima mokyti kūrybinio rašymo. Na ir, be abejo, mažas išdavikiškas kirminėlis – gal tai, ką šiaip sau rašinėju, vis tik kažko… Skaityti toliau Daiva Ališauskienė

Daiva Ališauskienė

Daug ir išrankiai skaitau, todėl gana skeptiškai žiūriu į pastaruoju metu populiarų judėjimą, neva kiekvienas gali parašyti knygą, tačiau Aldonos, kurios tekstai mane užkabino „Nemune“, kvietimas mokytis kūrybinio rašymo buvo priimtas, ilgai nesvarsčius. Kai rinkausi sąsiuvinį būsimiems tekstams, užrašas „Amazing Adventure“ ant vieno jų pasirodė tinkamiausias mano lūkesčiams įvardinti. Tikra tiesa, kelionėje per rašymo teoriją… Skaityti toliau Audra Kaušpėdienė

Audra Kaušpėdienė