Publicistika

Dalinuosi savo tekstais, parašytais per pastarąjį dešimtmetį. Rašau apie meilę ir santykius, apie draugystę ir darbą, apie maistą ir grožį, apie pojūčius ir svajones, apie rašymą ir feminizmą. Įkėliau ir keletą interviu: vertinu tuos susitikimus, tikiu, kad publikuojami pokalbiai su išskirtinėmis asmenybėmis įkvepia ne patosu, o paprastumu.

Daugelis tekstų buvo publikuoti žurnaluose „Aš ir psichologija“ ir „Laima“, tačiau yra ir kitų šaltinių – mano tekstai buvo publikuoti kone visuose lietuviškuose portaluose, žurnaluose „Valstybė“ ir „Verslo klasė“. Raste ir keletą straipsnių apie aukštąjį mokslą, kurie vienaip ar kitaip yra susiję su dabartine mano darboviete – Kauno technologijos universitetu.

Daugelis publikuojamų straipsnių yra populiariosios psichologijos tematika. Gali būti, kad jums pasirodys, kad tekstai skirti moteriškai auditorijai. Ką gi, daugeliu atvejų taip ir yra: jie „subalansuoti“ moterims, bet tinka ir vyrams.

Šios publikacijos – tai mano portfolio, darbai, kurių autoryste didžiuojuosi. Visus tekstus galite rasti  čia, ties meniu punktu „Tekstai“ arba paspaudę ant nuorodos žemiau.

Tekstai

Pasirinkite tematiką žemiau arba skaitykite viską.