Apie rašymą, Seminarai

Seminaras: Kūrybinis rašymas ir asmenybės augimas. Herojaus kelionė

Ryšys tarp rašymo ir saviugdos – labai glaudus. Rašydami gilinamės į save, atrandame nepažintas savo puses, susitinkame su skirtingais personažais, kovojame su vidiniais demonais, išmokstame juos įveikti. Pradžioje – lape, o vėliau ir savo gyvenime.

Šiuo seminaru kviečiu į kūrybinio rašymo kelionę. Neprivalote būti rašytojos ar rašytojai. Maža to, gali būti, jog jums atrodo, jog nuo mokyklos laikų nesate rašę jokio rišlaus teksto. Iškart perspėju, jog tai – netiesa. Šiandien nerasite žmogaus, kuris nerašytų kasdien – rašome elektroninius laiškus, žinutes, publikuojame privačius ir korporatyvinius įrašus socialinėse medijose. Niekada parašytas žodis nebuvo svarbesnis nei dabar, o gebėjimas aiškiai dėstyti mintis raštu dar niekad nebuvo toks vertingas įgūdis.

Seminare rašysime daug ir atvirai. Praktikuosime istorijų pasakojimo meną. Stengsimės būti personažais ir savimi be jokio asmenybės susidvejinimo. Keliausime į pasaulio kraštą parsinešti Šventojo Gralio.

Apie seminarą

Seminare dirbama pagal „Herojaus kelionės“ struktūros modelį, laisvai interpretuojamą pagal Josephą Campbellą („Herojus su tūkstančiu veidų“, Tyto alba, 2015) ir Christopherį Voglerį (The Writer’s Journey: Mythic Structure for Writers, 2007), remiamasi šiuolaikine literatūra apie kūrybinio rašymo ir komunikacijos įgūdžių tobulinimą.

Teorinės žinios iliustruojamos gausiais pavyzdžiais, praktinės užduotys leidžia seminaro dalyviams išbandyti modelį patiems.

Seminaras vyks šeštadienį, birželio 1 d., V. Sladkevičiaus g. 5-3, Kaune

Laikas: nuo 10 iki 17 val. su pietų pertrauka. Kaina 30 eurų.

Seminarą organizuoja Pagalbos moterims linija. Registracija čia: http://bit.ly/2WHUd4s

Daugiau čia: Herojaus kelionė

Apie mane

Esu Aldona Tüür, kūrybinio rašymo lektorė, Kauno technologijos universiteto dėstytoja, publicistikos ir grožinės literatūros autorė. Rašau (ir vaikams, ir suaugusiesiems) maždaug 20 metų. Mano straipsniai buvo publikuoti visuose didžiuosiuose Lietuvos naujienų portaluose, leidyklų „Jūsų flintas“, „Nemunas“, ŽLG ir kitų žurnaluose ir kituose leidiniuose. Šiuo metu dirbu ties novelių romanu Kiltų nuoma.

2012 m. baigiau Rašymo praktikos magistro studijas Dundee universitete (Škotija, JK), kūrybinio rašymo grupes vedu nuo 2010-ųjų.

Jei turite klausimų, rašykite aldona.steponaviciute@gmail.com

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s